مد و زیبایی

صورت جوان و سکسی راه هایی برای داشتن چهره ای جوان و شاداب | آرایش صورت جوان

همه ما خانم ها دوست داریم جوان و با روحیه خوب به نظر برسیم و روند پیری پوست را به تاخیر بیندازیم.

اگر می خواهید به روشی که دارید جبران کنید چهره ای جوان و سکسی آزمایش کنید، نکاتی را که در این مقاله از مجله تفریحی خبری یوبیراک ذکر می کنیم جدی بگیرید و این کار را انجام دهید تا در کمترین زمان جوانی و شادابی را به پوست خود بازگردانید.

برای داشتن صورت جوان و شاداب از این روش استفاده کنید

پودر صورت را فراموش کنید

لوازم آرایشی پودری مانند پنکیک می تواند صورت شما را کدر و کدر کند، بنابراین هیچ نشاطی روی پوست وجود ندارد. از طرف دیگر، مواد آرایشی پودری به راحتی در خطوط صورت اعمال می شود و صورت شما را چروک و چروک نشان می دهد. بنابراین سعی کنید از لوازم آرایشی غیر پودری برای درخشندگی و درخشندگی پوست خود استفاده کنید.

صورت جوان و شاداب با ابروهای پهن

در سال گذشته حتما متوجه شده اید که ابروهای خود چقدر پهن هستند. می بینیم که برخی از دختران ابرو بر نمی دارند و نه تنها دختران جوان که این کار را زنان میانسال انجام می دهند. ابروهای پهن به شما کمک می کند جوان تر به نظر برسید و وقتی آنها را زیر ابرو دارید، چهره خود را جوان تر و معصوم تر نشان می دهید.

سایه چشم روشن بزنید

با افزایش سن، بالای پلک های شما تیره می شود و احساس خستگی، پژمرده شدن و کدر شدن چشم ها را در شما ایجاد می کند. بنابراین از سایه روشن روی پلک و گوشه چشم استفاده کنید تا چهره ای جوان و شاداب داشته باشید. رنگ های سفید بسیار روشن یا کرم انتخاب های خوبی هستند.

خواندن این مطلب را از دست ندهید
اشتباهات رایج در مدل مو | اشتباهات رایج در مدل مو | اشتباهات رایج در مراقبت از مو

چهره ای جوان و سکسی

خط چشم اضافی بکشید

با افزایش سن پلک ها، چشم ها افتاده و چشم ها افتاده و بی حال می شوند. خط چشم کمک می کند چشمان شما پر جنب و جوش و پلک های شما بلندتر به نظر برسد.

صورت جوان و شاداب با مژه

باید بدانید که مژه های نرم و کدر که از قضا چشمان شما را بسیار خسته و پیر نشان می دهد. اما مژه های بلند و شاد شما را جوان تر نشان می دهد. پس از ریمل آبرسان استفاده کنید و مژه هایتان را به خوبی تیره کنید.

رنگ و مدل موی مناسب را انتخاب کنید

قسمت جلوی مو را کوتاه کنید. حتما شما هم پیرزن هایی را دیده اید که موهای کوتاهی در مقابلشان دارند و چهره ای شاداب و زیبا دارند. فقط یک مدل موی مناسب و حالت دادن به موهایتان برای جوانسازی آن کافی است. علاوه بر این، انتخاب رنگ موی مناسب کمک زیادی به شادابی و شادابی صورت شما می کند. اگر به این نوع مطالب علاقه مند هستید مقاله اشتباهات زیبایی مو که شما را پیر به نظر می رساند را مطالعه کنید.

چهره ای جوان و سکسی

پیشنهاد مطالعه: چه ویژگی های مشابهی چهره یک زن را جذاب می کند؟ خواندن.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.