مد و زیبایی

جذابیت چهره زن ویژگی های جذاب زنانه چگونه جذاب باشیم

عوامل زیادی در چهره انسان وجود دارد که با برجسته کردن برخی از آنها زیبایی بیشتری به آنها می بخشیم که باعث جذابیت بیشتر آنها می شود.

این با ترفندهایی برای ویژگی های صورت دنبال می شود جادوی صورت زنانه خواهد شد. در این مقاله از مجله تفریحی خبری یوبیراک تعدادی از این ترفندها را در اختیار شما قرار می دهیم.

جذابیت چهره یک زن چیست؟

لب های پر

زنی با لب های زیبا و چاق، چهره های زیباتری خواهد داشت. این به این معنی نیست که لب ها بزرگ هستند، بلکه اندازه و شکل مناسبی دارند.

جادوی صورت زنانه

چهره های متقارن

چهره های متقارن هم در آقایان و هم در خانم ها زیباتر است. متقارن بودن به این معنی است که قسمت چپ و راست صورت شما یکسان است. اگر نه، با استفاده از ترفندهای آرایشی یکپارچگی ایجاد کنید.

چهره جذاب زنانه با ابروهای باریک

ابروهای نازک صورت را زنانه تر می کند و همین ویژگی آن را جذاب می کند. البته ابروهای خیلی نازک زیبا نیستند اما نسبتا نازک و تمیز هستند.

چشم های درشت

چشمان درشت زنان چهره آنها را معصومتر و کودکانه تر می کند و آنها را بامزه و دوست داشتنی می کند. اگر چشمان کوچکی دارید، می توانید با استفاده از ترفندهای آرایشی، آنها را بزرگتر نشان دهید. برای چشم های درشت تر با آرایش می توانید جذاب ترین مدل های آرایش چشم را بخوانید.

جادوی صورت زنانه

دماغ کوچک

یک بینی خوش فرم و کوچک، چهره را زنانه تر نشان می دهد. بینی بزرگ در مردان سطح تستوسترون را نشان می دهد و بینی کوچک در زنان نشان دهنده زنانگی است.

خواندن این مطلب را از دست ندهید
مدل موی اشتباه | خطای زیبایی | مدل موی سالمندی | مدل موی مناسب | بازسازی

صورت زنانه جذاب با گونه ها

داشتن گونه های برجسته یک معیار جهانی برای زیبایی است که هم برای زنان و هم برای مردان اعمال می شود. البته برای خانم ها، گونه های برجسته زیبا نیستند. چگونه گونه های برجسته ای دارید؟ چگونه بدون جراحی گونه های برجسته داشته باشیم؟ خواندن.

متناسب با صورت

تناسب صورت یکی از اصلی ترین ترفندهای چهره زنانه است. با استفاده از روغن های طبیعی و ترفندهای زیبایی می توانید به این مهم دست پیدا کنید.

شعر

داشتن موهایی سالم و براق نشانه سلامتی زن است و این معیار زیبایی اوست.

جادوی صورت زنانه

پیشنهاد مطالعه: مقاله مشابهی را در مورد معجزه زیبایی و درخشندگی پوست خود بخوانید.

برنامه را دانلود کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.