مد و زیبایی

از لباس های کهنه استفاده کنید از لباس های کهنه استفاده کنید از لباس های قدیمی استفاده مجدد کنید

اگر از پوشیدن برخی لباس‌ها خسته شده‌اید یا لباس‌های نامناسب می‌پوشید، می‌توانید به جای دور انداختن، دوباره از آن‌ها استفاده کنید.

با از لباس های کهنه استفاده کنید شما می توانید انواع لوازم جانبی را خودتان بسازید. حتی می توانید با استفاده از ترفندهایی از لباس های استفاده نشده خود لباس های جدید بسازید و برای مدت طولانی از آنها استفاده کنید. در این مقاله از مجله تفریحی خبری یوبیراک به توضیح تعدادی از ترفندها می پردازیم.

با استفاده از لباس های قدیمی لباس و لوازم جدید بسازید

ظاهر و احساس لباس را تغییر دهید

تغییر سبک لباس اگر لباس‌های قدیمی شما قدیمی هستند، می‌توانید آن‌ها را به روشی جدید به روز کنید. تزییناتی مانند زیپ می تواند ظاهر شما را تغییر دهد و ظاهری جدید به آن ببخشد.

اگر لباس‌های کهنه‌ای دارید که هنوز مناسب شما هستند، سعی کنید آن‌ها را برای استفاده مجدد کوتاه کنید. برای مثال می توانید شلوار قدیمی خود را کوتاه کنید و شورت جدید تهیه کنید. همچنین می توانید دامن بلند خود را به دامن کوتاه تری تبدیل کنید یا پیراهن خود را به بلوز تبدیل کنید. می توانید برای استفاده مجدد از لباس های قدیمی خود یک جیب روی پیراهن قدیمی خود بدوزید.

از لباس های کهنه استفاده کنید

از لباس های دور ریختنی خود لباس های جدید بسازید

با استفاده از پارچه لباس های فرسوده خود لباس های کاملا جدید بسازید. اگر می خواهید این کار را انجام دهید، بهتر است با وسایلی مانند یک لباس بزرگ یا پیراهن با پارچه بیشتری برای دوخت شروع کنید.از لباس های کهنه استفاده کنید

از لباس های قدیمی خود برای ساخت لوازم جدید استفاده کنید

ترفند دیگری که می توانیم استفاده کنیم استفاده از پارچه های لباس یکبار مصرف برای ساخت سربند است. همچنین از نوارهای باریک و چند پارچه برای بافتن دستبند یا گردنبند استفاده کنید. همچنین تبدیل یک تی شرت قدیمی به یک کیف دستی شیک بسیار آسان است.

خواندن این مطلب را از دست ندهید
درمان چین و چروک صورت درمان های خانگی برای ترمیم چین و چروک صورت

تکه های کاری

پچ ها می توانند هم کاربردی و هم ظریف باشند. از لباس های یکبار مصرف خود برای ایجاد لکه استفاده کنید. می توانید از این پچ برای تعمیر لباس هایی که هنوز قابل استفاده هستند استفاده کنید. اگر به این نوع مواد علاقه دارید، مقاله تیپ زمستانی، با لباس تابستانی را مطالعه کنید.

با استفاده از لباس های قدیمی قاب عکس بسازید

راه دیگر برای تغییر کاربری لباس های فرسوده، ایجاد یک قاب عکس کاملا شخصی و سفارشی است. از یک تکه مقوا، چسب پارچه و یک لباس قدیمی استفاده کنید. اگر عکسی با اندازه غیرعادی دارید، این ایده بسیار مفید است زیرا می توانید اندازه قاب را متناسب با اندازه عکس خود تنظیم کنید. از خلاقیت خود برای زیباتر کردن قاب استفاده کنید. همچنین می توانید از بوم برای به روز رسانی قاب عکس های قدیمی استفاده کنید و جلوه ای زیباتر به آنها ببخشید.

از لباس های کهنه استفاده کنید

پیشنهاد مطالعه: محتوای مشابه با ترکیب رنگ هایی که شما را لوکس می کند! خواندن.

برنامه را دانلود کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.