کمپ تابستانی کالج بین المللی اویسینا | بهمن 1401

کمپ تابستانی کالج بین المللی اویسینا | بهمن 1401

خدمات جانبی ارائه شده توسط کالج

1- ویزای شینگن :

تهیه مدارک لازم برای دریافت ویزا و اقامت بر عهده داوطلب می باشد. با این وجود، همکاران کالج در دپارتمان پذیرش در تمامی مراحل دریافت ویزا و اخذ اقامت، داوطلبان را راهنمایی و پشتیبانی خواهند کرد.

مدارک کلی مورد نیاز برای درخواست ویزای شینگن عبارتند از:

● گذرنامه با حداقل 12 ماه اعتبار

● ترجمه شناسنامه به زبان انگلیسی

● ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات به زبان انگلیسی

● مدارک مالی حامی متقاضی

● رزرو محل اقامت (توسط کالج ارائه می شود)

● بیمه سفر

● رزرو بلیط هواپیما

2- استقبال در زمان ورود به بوداپست و حمل و نقل در زمان اقامت

پس از اخذ ویزا و تهیه بلیط، در بدو ورود دانشجویان به فرودگاه بوداپست یا ایستگاه راه آهن، نماینده کالج از ایشان استقبال به عمل می آورد و دانشجویان را به هتل محل اقامت موقت منتقل می نماید.

در رابطه با حمل و نقل در داخل بوداپست، دانش‌آموزان در طول اقامت خود در بوداپست، کارت حمل‌ و نقل عمومی (اتوبوس، تراموا، مترو، قطار، قطار شهری، کشتی) و بلیط های گشت و گذار، سفرهای یک روزه، گشت‌های شهری، موزه‌ها و… را دریافت خواهند کرد. همچنین، در ابتدای ورود، تمامی مسیرها به طور کامل و با جزئیات به دانش آموزان آموزش داده خواهد شد.

در مورد حمل و نقل خارج از بوداپست، دانش آموزان بلیط قطار برای مقاصد داخل و خارج کشور و نیز کشتی برای سفر به بالاتون را دریافت خواهند کرد.

3- محل اقامت

دانش آموزان در Cinkota Residence، اقامتگاه 3 ستاره کاملاً مبله که به تازگی بازسازی شده اسکان داده خواهند شد. سینکوتا رزیدانس دارای 20 اتاق 2 تخته (دو تخت یک نفره) که هر اتاق شامل حمام اختصاصی، سیستم گرمایشی-سرمایشی، اینترنت رایگان، بالکن کوچک، تلویزیون هوشمند، حوله و شامپو و یک گاوصندوق کوچک برای نگهداری پول و اشیای قیمتی می باشد. رسپشن شبانه روزی، پارکینگ رایگان، نظافت روزانه اتاق‌ها، و سرو صبحانه در رستوران از دیگر خدمات این اقامتگاه می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت هتل به آدرس: www.cinkota.avicenna.hu مراجعه فرمایید.

4- غذا (صبحانه، ناهار، شام)

کالج بین المللی اویسینا رستورانی را در محوطه خود دارد که دانش آموزان شرکت کننده در کمپ تابستانی به صورت روزانه ناهار و شام خود را بر اساس منوی دریافتی از رستوران کالج دریافت خواهند کرد. صبحانه در هتل، ناهار در محیط کالج و شام در محل اقامت دانش آموزان سرو خواهد شد. همچنین، برای روزهای گردش یک روزه، رستوران کالج مسئولیت تهیه ساندویچ برای دانش آموزان را بر عهده دارد. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند در ساعاتی که در کالج هستند، انواع تنقلات، اسنک‌ها، نوشیدنی‌های سرد و گرم را از بوفه کالج خریداری نمایند.

5- بیمه درمانی

تمام دانشجویان در مدت اقامت خود در مجارستان تحت بیمه درمانی شرکت جنرالی قرار می گیرند. این بیمه فقط موارد اورژانسی را تحت پوشش قرار داده و فقط در خاک مجارستان اعتبار دارد. برای سفر یک روزه به وین برای دانش آموزان بیمه جداگانه تهیه خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت شرکت جنرالی به آدرس: www.generali.hu مراجعه فرمایید.

6- کتاب ها و مطالب آموزشی

کالج تمامی کتاب‌ها و جزوات و مطالب آموزشی مورد نیاز دانش آموزان برای مدت حضور آنها در کمپ تابستانی را تهیه نموده و در اختیار آنها قرار خواهد داد. این جزوات شامل دو فایل یکی برای زبان انگلیسی و دیگری برای دروس تخصصی است. مطالب شامل تمام تمریناتی است که در روزهای هفته آموزش داده و تمرین خواهد شد.

طوری برنامه ریزی شده است که به دانش آموزان بصورت روزانه بعد از کالج تکلیف در منزل داده نشود. اما از آنجایی که هدف اصلی دوره، آموزش زبان انگلیسی می باشد، دانش آموزان این فرصت را خواهند داشت که روزانه با شرکت در برنامه های فرهنگی- تفریحی دانش زبانی خود را ارتقا دهند و به این ترتیب، تکالیف با کارهای غیر رسمی مانند خواندن کتاب‌های درجه بندی شده (ساده شده و کوتاه شده) ادبیات کلاسیک و عامه پسند در بعد از ظهرها یا در هنگام تفریحات و سفرهای روزانه جایگزین می شود.

علاوه بر کلاس‌های علوم (ریاضی، فیزیک، زیست شناسی، شیمی) به دانش‌آموزان اطلاعات مفیدی در مورد دانشگاه‌ها و رشته‌های تحصیلی مجارستان و اروپا ارائه می شود. اطلاعات جامع دانشگاه‌ها و رشته‌های تحصیلی در فایل‌های اضافی ارائه خواهد شد.

7- برنامه اجتماعی- فرهنگی/ تورهای درون شهری بوداپست

دانش آموزان در طول دوره در فعالیت های فرهنگی و گشت و گذار در شهر بوداپست به همراه سایر دانش آموزان از کشورها و فرهنگ‌های متفاوت شرکت خواهند کرد.

8- سفرها و گشت و گذارهای خارج از بوداپست:

دانش آموزان در طول دوره در تعطیلات آخر هفته در سفرهای یک روزه و گشت و گذار به خارج از بوداپست (داخل و خارج از مجارستان) به همراه سایر دانش آموزان از کشورها و فرهنگ‌های متفاوت شرکت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید