چگونه زودتر از بقیه به نسخه جدید بینگ دسترسی پیدا کنیم؟ | بهمن 1401

چگونه زودتر از بقیه به نسخه جدید بینگ دسترسی پیدا کنیم؟ | بهمن 1401

به‌گزارش ZDNet، نسخه‌ی جدید بینگ فعلاً در مرحله‌ی آزمایشی به‌سر می‌برد و تعداد نه‌چندان زیادی از کاربران به آن دسترسی دارند. بینگ در بین پاسخ‌های خود اعلام کرده است که کدنامش «سیدنی» است.

یوسف مهدی به کاربران مشتقا برای استفاده از بینگ جدید توصیه کرده است اج را روی کامپیوتر خود نصب و به مرورگر پیش‌فرض تبدیل کنند. کاربران باید بینگ را به‌عنوان موتور جست‌و‌جوی پیش‌فرض انتخاب و نسخه‌ی موبایلی بینگ را نیز دانلود کنند. با این کارها، در فهرست انتظار مایکروسافت به رتبه‌های بالاتر صعود خواهید کرد.

پس از ۱۴ سال قرارگیری در سایه‌ی گوگل، بینگ سرانجام توانسته است توجهات زیادی را به خود جلب کند. این موتور جست‌و‌جو در سال ۲۰۰۹، یعنی یک دهه پس از گوگل، راه‌اندازی شد و در سال‌های اخیر، یکی از سرویس‌های نرم‌افزاری منفور مایکروسافت لقب گرفته بود.

یوسف مهدی می‌گوید نسخه‌ی آزمایشی بینگ در ۱۶۹ کشور دنیا دردسترس است و کاربران به قابلیت‌های جست‌و‌جومحور جدید بینگ علاقه‌ی زیادی دارند؛ اما بیشتر روی قابلیت چت‌بات متمرکز هستند.

بر‌اساس آمار مؤسسه‌ی Statista، بینگ ۱٫۲ میلیارد نفر کاربر دارد. در‌حال‌حاضر، بینگ فقط ۴ درصد از بازار موتور جست‌و‌جو را در‌اختیار دارد؛ بازاری که زیر سلطه‌ی ۹۲ درصدی گوگل است.

دیدگاهتان را بنویسید