واتساپ با قابلیت Chat Lock، امنیت پیام‌های کاربران را به‌میزان چشمگیری ارتقا می‌دهد | بهمن 1401

واتساپ با قابلیت Chat Lock، امنیت پیام‌های کاربران را به‌میزان چشمگیری ارتقا می‌دهد | بهمن 1401

واتساپ برنامه‌ی پیام‌رسانی محبوب مردم در سرتاسر جهان است. متا با درنظر گرفتن این نکته قصد دارد تمام تلاش خود را برای حفظ محبوبیت این پلتفرم انجام دهد و به‌همین دلیل همیشه به‌دنبال راهکارهایی برای افزودن قابلیت‌های جدید و افزایش امنیت واتساپ است.

واتساپ به‌زودی به کاربران خود اجازه می‌دهد حریم خصوصی چت‌های خود را ارتقا دهند. این ویژگی جدید به شما کمک می‌کند قفل اضافه‌ای روی پیام‌های خود قرار دهید. به بیان دیگر، پیام‌رسان محبوب قصد دارد قابلیت‌ جدیدی اضافه کند که امکان قفل و مخفی کردن چت‌ها را ارائه خواهد داد.

متا ویژگی امنیتی جدید واتساپ را Chat Lock می‌نامد؛ قابلیتی که درحال حاضر در مرحله‌ی توسعه قرار دارد. این ویژگی هنوز دردسترس همه‌ی آزمایش‌کنندگان بتا نیز قرار نگرفته است اما منابع خبری می‌گویند طی هفته‌های آینده و در به‌روزرسانی‌های بعدی ارائه خواهد شد.

ویژگی جدید واتساپ، هنگامی که نیاز به استفاده از آن داشته باشید، راهکاری بسیار عالی برای باز کردن قفل است. با این قابلیت می‌توان چت‌هایی که تمایل دارید را به‌طور خصوصی قفل کنید.

روش عملکرد قفل Chat Lock واتساپ چگونه خواهد بود؟

به گزارش گیزچاینا، قفل چت واتساپ، همه‌ی پیام‌های خصوصی شما را در فضای خصوصی دیگری نگه می‌دارد. شما فقط می‌توانید با اثرانگشت یا رمزعبور خود به این پیام‌ها دسترسی داشته باشید. این قابلیت به شما کمک می‌کند همه‌ی پیام‌های خصوصی یا حساس را از چت‌های معمولی جدا کنید.