نرم افزارهای حسابداری و مالی پارمیس | بهمن 1401

نرم افزارهای حسابداری و مالی پارمیس | بهمن 1401

نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس

از ویژگی های نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس پویایی و انعطاف پذیری آن است. امکان تعریف بی نهایت آیتم قانونی و همچنین نوشتن فرمول های خاص برای هر کالا، این نرم افزار حقوق و دستمزد را به محصولی پویا تبدیل می کند که تمامی نیازهای هر کسب و کاری را برآورده می کند.

در نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس می توانید تمامی مباحث حقوقی، امکانات کارکنان و غیره را مدیریت کنید. پشتیبانی نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس از فایل های اکسل و خروجی دستگاه های حضور و غیاب و امکانات این نرم افزار برای مدیریت عملکرد کارکنان به خصوص در شرکت های بزرگتر یکی از مهم ترین دغدغه های حسابداران را حل می کند.

استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس با مکانیزه کردن مراحل مختلف صدور فیش حقوقی و تهیه بیمه، اموال و پرونده های بانکی باعث کاهش حجم کار حسابداران، افزایش سرعت و دقت و در نهایت افزایش بهره وری تیم مالی شما می شود.

محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان واحدهای تجاری یکی از زمانبرترین کارها و فعالیت‌های حسابداران است. با اضافه شدن وظایفی مانند تهیه لیست سازمان های مختلف و دیسک بانک برای پرداخت حقوق کارکنان، این فرآیند تکراری بسیار زمان بر می شود.

در ماه های پایانی سال و همچنین زمان جدایی یک نیرو از کسب و کار، این حجم کار به اوج خود میرسد به طوری که در عمل محاسبه حقوق و دستمزد به یکی از چالش برانگیزترین فرآیندهای کسب و کار تبدیل می شود.

بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد نرم افزاری است که بتواند تمامی حقوق و دستمزد شرکت را در کمترین زمان ممکن انجام دهد. این موارد بخش کوچکی از قابلیت های نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس است.

با توجه به بازار رقابتی امروز در این زمینه، شرکت پارمیس با پشتیبانی بسیار قوی، قیمت مقرون به صرفه در کنار ارزش خرید بالا و امکانات فوق العاده ای که در اختیار کاربران خود قرار می دهد، کمک شایانی به تمامی اصناف جهت استفاده از نرم افزار می‌کند.

نرم افزار حسابداری پارمیس استار

اگر به دنبال توسعه کسب و کار خود هستید، نرم افزار حسابداری پارمیس استار یک راهکار نرم افزاری مبتنی بر ERP است که با هدف ایجاد یکپارچگی و جریان آزاد و روان اطلاعات بین واحدهای مختلف تولید شده است.

ارائه گزارشات جامع، تعاملی و دقیق همراه با سرعت بالای نرم افزار در ثبت اسناد و جلوگیری از خطاهای انسانی از اهداف اساسی این رویکرد است. نتیجه این فرآیند سرعت عمل بالا و ایجاد یک سیستم چابک و در نهایت توسعه ساختار یافته و آگاهانه کسب و کار کاربران خواهد بود.

استفاده صحیح از نرم افزارهای حسابداری و سازمانی یکپارچه در شبکه های کامپیوتری و پشتیبان گیری یکی از دغدغه های اصلی کارشناسان شبکه و فناوری اطلاعات در سازمان های متوسط و بزرگ می باشد.

نرم افزار حسابداری پارمیس استار به عنوان یک نرم افزار ERP، با استفاده از یک پایگاه داده یکپارچه و مناسب برای استفاده در شبکه، بسیاری از امور به ویژه تهیه نسخه پشتیبان (پشتیبان) را برای کارشناسان شبکه و فناوری اطلاعات تسهیل می کند. علاوه بر این، امکان ارسال و دریافت بلیط در بخش های مختلف به بهبود روند پشتیبانی کمک می کند.

راه حل های یکپارچه مالی و مدیریتی یا به عبارتی نرم افزار ERP برای مدیران از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا این نرم افزارها به عنوان ابزار اصلی این افراد در تصمیم گیری به شمار می روند. برای درک بهتر این موضوع یک سازمان، کارخانه، واحد تجاری یا هر کسب و کار متوسط یا بزرگی که از واحدهای مختلف با نرم افزار مستقل تشکیل شده است را در نظر بگیرید.

در این شرایط یک مدیر برای دریافت گزارشات واحدها به 3 واحد مستقل به عنوان مثال انبار، تولید و فروش وابسته است و تاخیر در هر یک از این واحدها کل گزارش را بی فایده می کند. اما استفاده از یک راه حل نرم افزاری یکپارچه ERP به معنای دریافت گزارش های مستقیم، فوری و دقیق بدون وابستگی به منابع انسانی و همچنین عاری از خطای انسانی است.

در این صورت مدیران قادر به مدیریت، بررسی و اصلاح فرآیندهای کاری و تولید در مجموعه تجاری خود هستند.

دسترسی به گزارش های بین واحدی و پیچیده سازمانی، علاوه بر مدیریت واحد، به مدیران این امکان را می دهد که بر اساس اطلاعات قابل اعتماد در رقابت با شرکت های رقیب، تصمیمات فوری گرفته و در صدر فهرست بازار باقی بمانند. مدیران یک سازمان هوشمند، چابک و قدرتمند را با نرم افزار ERP تجربه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید