قبل از اسمبل کردن کامپیوتر شخصی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ | بهمن 1401

قبل از اسمبل کردن کامپیوتر شخصی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ | بهمن 1401

استفاده از پاورهایی با گواهی مصرف بهینه‌ی انرژی باعث می‌شود کارایی کامپیوتر ازنظر مصرف برق افزایش یابد. اگر سیستم شما در بیشتر ساعات روز روشن است، خرید یک پاور با کیفیت می‌تواند در بلندمدت به کاهش هزینه‌های مصرف برق کمک کند.

این احتمال وجود دارد که برخی از پاورهای ارزان‌قیمت، نتوانند جریان الکتریکی پایداری به قطعات ارائه دهند و این عامل می‌تواند باعث آسیب‌رساندن به آن‌ها شود.

جمع‌بندی

وب‌سایت PcPartPicker یک ابزار آنلاین بسیار عالی برای کنارهم قراردادن قطعات مختلف به‌منظور ساخت کامپیوتر شخصی است. این پلتفرم به شما اعلام می‌کند قطعات موردنظرتان با یکدیگر سازگاری دارند یا خیر و علاوه‌براین پیشنهاد‌هایی برای خرید آن‌ها ارائه می‌دهد.

اگرچه اکثر پیشنهاد‌های PcPartPicker برای خرید مربوط به ایالات‌متحده است اما این وب‌سایت می‌تواند ابزاری بسیار کاربردی برای اطلاع از سازگاری قطعات مختلف باشد تا قبل‌از اقدام به اسمبل کامپیوتر، از همه‌ی پیش‌نیازهای آن اطمینان حاصل کنید و از طرفی از هزینه‌ی حدودی خرید قطعات مطلع شوید.

علاوه‌براین می‌توانید با مراجعه به بخش راهنمای خرید و بخش محصولات زومیت، از قیمت روز انواع قطعات کامپیوتری و مشخصات دقیق آن‌ها مطلع شوید. بخش محصولات ما امکان مقایسه‌ی دقیق انواع قطعات را نیز دراختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید انتخابی بهتر داشته باشید.

منبع: HongKiat

دیدگاهتان را بنویسید