شروع مجدد فروشگاه یوبی راک | طوفانی از تغییرات در راه است…

شروع مجدد فروشگاه یوبی راک | طوفانی از تغییرات در راه است…

اول و آخر پست ها

شروع مجدد فروشگاه یوبی راک | طوفانی از تغییرات در راه است…

درود و سلام به تمامی کاربران عزیز یوبی راک. بعد از چند ماه تأخیر، دوباره برای راه اندازی فروشگاه یوبی راک برگشتیم… ولی اینبار با قدرتی چند برابر ! در نسخه ی جدید، ما تعداد پشتیبان هایمان را افزایش دادیم تا بتوانیم در کمترین زمان، به تیکت و مشکل شما رسیدگی کنیم؛ پشتیبانی تلگرام و خود وبسایت یوبی راک هم جزو این پشتیبانی ها می شود؛ میتوانید بقیه ی تغییرات فروشگاه را در پایین ملاحظه کنید…

شروع مجدد فروشگاه یوبی راک | طوفانی از تغییرات در راه است...
شروع مجدد فروشگاه یوبی راک | طوفانی از تغییرات در راه است…

از بخش پشتیبانی بگذریم، به بخش محصولات میرسیم؛ ما محصولاتمان را در بخش اکانت های هکی افزایش دادیم و همچنان در حال افزایش محصولاتمان هستیم. ولی علاوه بر آن، ما اکانت های بازی های غیر هکی مانند OverWatch را با قیمت کم عرضه می کنیم، برای مثال شما میتوانید بازی OverWatch را به جای ۱۶۰ هزار تومان برای خرید سی دی کی، فقط با ۹۰ هزار تومان تهیه کنید! خوبی این اکانت ها این است که دیگر در کارشان برگشت خوردن ندارند و کاربر بعد از تهیه ی اکانت، میتواند با خیال راحت تمامی اطلاعات آن را تغییر دهد و دیگر برای همیشه اکانت و بازی برای خودش است و حتی میتواند آن را به فروش برساند.

یکی دیگر از برنامه های ما، برنامه ی تخفیف های فوق العاده ی آخر هفته است که اکانت های هکی و غیر هکی را با قیمت های فوق العاده به صورت محدود برای فروش میگذاریم که میتوانید از این فرصت فوق العاده استفاده کنید.

البته بحث آخر هفته هنوز تمام نشده است و ما در آخر هفته ها، برای افراد مختلف، اکانت های بازی های مختلف را برای آزمایش قرار می دهیم. برای یوبی شاپ (سیستم فروش وبسایت یوبی راک) هم قرار است که سیستم تحویل آنی را راه انداری کنیم که افزاد بلافاصله پس از پرداخت فاکتور، میتوانند محصول خود را با تمامی آموزش ها و اطلاعات آن دریافت کند و دیگر منتظر آنلاین شدن پشتیبان ها نباشد.

محصولات در آینده هم آپدیت خواهند شد و برای رضایت شما عزیزان، ما قیمت محصولات را پایین خواهیم آورد.

این مژده هم به دوستان عزیز بدهم که در وبسایت قرار است که چیت آنلاین بازی های مختلف مانند Battlefield 1, Rainbow Six Siege و … را برای فروش با قیمت پایین قرار دهیم 🙂

منتظر آپدیت های جدید ما باشید…

با ما همراه شوید…

درباره نویسنده

همیشه هر چیزی را که دوست داریم به دست نمی آوریم، پس بیاییم آنچه را که به دست می آوریم دوست بداریم؛ دکتر حسابی

مطالب مرتبط

4 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اول و آخر پست ها
فروشگاه یوبی شاپ دوباره کار خود را از سر گرفت! پشتیبانی قوی و محصولات با کیفیت و ارزان قیمت...ورود به یوبی شاپ
+ +