سه محصول XPG جایزه طراحی Red Dot Design Awards 2023 گرفتند | بهمن 1401

سه محصول XPG جایزه طراحی Red Dot Design Awards 2023 گرفتند | بهمن 1401

یک کیس VALOR AIR MERA EDITION، یک اس اس دی پرسرعت PCIe 5.0 و ماژول‌های حافظه رم سری XPG LANCER DDR5 از برند گیمینگ XPG ای دیتا موفق شدند جوایز 2023 Red Dot Design Awards را در بخش طراحی محصولات از آن خود کنند. جزئیات بیشتر از این محصولات برنده جایزه طراحی XPG را در ادامه همین نوشتار بخوانید.

سرعت نوشتن اس اس دی پرسرعت XPG PCIe Gen5 به لطف بهره‌گیری از استاندارد جدید PCIe 5.0 به عدد سرسام آور ۱۲٬۰۰۰ مگابایت‌برثانیه می‌رسد. ایکس پی جی برای خنک نگه‌داشتن مطلوب چنین SSDـهای سریعی برای اولین بار از یک فرآیند ویژه برای کریستالیزه کردن سطح حرارت‌گیر با کربن استفاده کرده است. همچنین این اس اس دی از یک فن کوچک برای دفع مؤثر و سریع گرما برخوردار هستند.

بررسی‌ها در دنیای واقعی نشان می‌دهد این ترکیب حدود ۲۵ درصد دمای کنترلر SSD را پایین می‌آورد که کاملاً چشمگیر است. جالب‌تر اینکه این SSD پرسرعت و خنک را حتی می‌توان روی کنسول بازی پلی استیشن 5 نصب کرد.

در تولید XPG PCIe Gen5 SSD به مسائل زیست محیطی نیز توجه ویژه‌ای شده است. ایکس پی جی با بهره گیری از فناوری جدید NIL (Nano Imprinting Lithography) موفق شده تولید ذرات آلاینده و آلودگی آب را پایین بیاورد که به محافظت از زمین کمک می‌کند.

ماژول‌های رم XPG LANCER DDR5

ماژول‌های رم سری XPG LANCER DDR5 با استفاده از تراشه‌های حافظه و بُرد PCB بسیار مرغوب ساخته شده‌اند که تضمین بخش کارایی و پایداری بالا در اورکلاکینگ است، از همین رو انتخاب ایده‌آلی برای اورکلاکرها و گیمرهایی هستند که دستیابی به کارایی بالا را دنبال می‌کنند.

ماژول‌های رم LANCER DDR5 ایکس پی جی در چندین فرکانس مختلف قابل انتخاب هستند که به 7200 مگاهرتز می‌رسد. این استیک‌های رم زیبا را می‌توان در دو رنگ Midnight Black و Snow White و تهیه کرد. همچنین می‌توانید به دلخواه نسخه مجهز به نورپردازی RGB یا ساده آن را انتخاب کنید. با این حال هر دو نسخه از حرارت گیر آلومینیومی چشم نواز بهره می‌برند.

ماژول‌های حافظه رم XPG LANCER DDR5 با داشتن ظاهر شیک و جذاب که برنده جایزه طراحی هم شده است، زیبایی را به سیستم کاربر هدیه می‌دهند.

کیس XPG VALOR AIR MERA EDITION

این نسخه مخصوص از کیس XPG VALOR AIR دارای زبان طراحی و عناصر الهام‌گرفته از انیمه Mera یا سفیر برند Mera است. طراحی دو رنگ این کیس در عین زیبایی، نمادی از خصوصیات Mera است.

دیدگاهتان را بنویسید