روش های پیدا کردن نزدیک ترین پمپ بنزین های نزدیک من | بهمن 1401

روش های پیدا کردن نزدیک ترین پمپ بنزین های نزدیک من | بهمن 1401

مرحله اول: برنامه گوگل مپ را روی گوشی خود باز کنید و سپس از فیلترهای آماده زیر نوار جستجو روی گزینه Gas بزنید. برای یافتن این گزینه شاید لازم باشد با کشیدن انگشت روی فیلترها به سمت چپ (سوایپ‌کردن) فیلتر Gas را پیدا کنید.

مرحله دوم: تمام پمپ بنزین‌های منطقه درحال جستجو روی نقشه نمایش داده می‌شوند و فهرستی از آن‌ها نیز با سایر اطلاعات نظیر نمره کاربران، زمان فعالیت و گزینه مسیریابی به آن‌ها ایجاد می‌شود.

برای دیدن موقعیت پمپ بنزین‌ها روی نقشه می‌توانید گزینه View Map در گوشه پایین سمت چپ را لمس کنید تا فهرست پایین برود و بتوانید از روی نقشه به‌صورت حدودی نزدیک‌ ترین پمپ بنزین را مشاهده کنید.

مرحله سوم: برای پیدا کردن نزدیک‌ ترین پمپ بنزین در گوگل مپ باید بعداز پیدا شدن نتیجه فیلتر جایگاه‌های بنزین، آن‌ها را مرتب کنید. برای این منظور می‌تواند از گزینه‌های بالا Sort by یا More Filters اقدام کنید. هرکدام از گزینه‌ها را که لمس کنید بین دو گزینه Relevance و Distance می‌توانید ترتیب نمایش نتایج را تغییر دهید.

با توجه به اینکه درحال حاضر مسافت برای شما ارجحیت دارد و می‌خواهید نزدیک‌ترین پمپ بنزین را پیدا کنید، فیلتر Distance را فعال کنید.

مرحله چهارم: فهرست جایگاه‌ها براساس مسافت شما با آن‌ها مرتب می‌شود و با لمس یکی از جایگاه‌های به‌نمایش درآمده روی نقشه یا انتخاب یکی از پمپ بنزین‌های نزدیک درون فهرست اطلاعات بیشتری از جایگاه مشاهده می‌کنید که شامل تصاویر و گزینه مسیریابی (Directions) و اطلاعات تماس (Call) می‌شود.

مرحله پنجم: برای مسیریابی به سمت نزدیک ترین پمپ بنزین روی گزینه Directins بزنید تا بهترین مسیر براساس میزان ترافیک نشان داده شود. اکنون می‌توانید به سمت نزدیک‌ترین پمپ بنزین حرکت کنید.

پیدا کردن نزدیک‌ترین پمپ بنزین در مسیریاب بلد

رابط کاربری مسیریاب بلد نیز تفاوت چندانی با گوگل مپ ندارد بنابراین برای پیدا کردن نزدیک‌ترین پمپ بنزین در مسیریاب بلد نیز مراح مشابهی را باید طی کنید که از قرار زیر هستند:

دیدگاهتان را بنویسید