روش‌های فعال‌سازی اینترنت رایگان ایرانسل | بهمن 1401

روش‌های فعال‌سازی اینترنت رایگان ایرانسل | بهمن 1401

اینترنت یکی از نیازهای روزمره‌ی ما است اما تأمین هزینه‌ی استفاده از آن شاید برای خیلی از ما دشوار باشد. در این مواقع استفاده از اینترنت رایگان یا هدیه‌هایی که هزینه‌ی اینترنت را کاهش دهند کمک بزرگی است.

ایرانسل برای مشترکان خود و همچنین کسانی که برای اولین بار می‌خواهند از این سیم‌کارت استفاده کنند هدایایی در نظر گرفته که استفاده رایگان از اینترنت هم بخشی از آن است.

اگر هنوز سیم‌کارت ایرانسل ندارید با خرید سیم‌کارت اعتباری ایرانسل می‌توانید از هدیه‌ی ۵ گیگابایت اینترنت با مدت اعتبار ۵ ماه استفاده کنید. همچنین ۴ گیگابایت هم اینترنت ویژه‌ی سیم‌کارت‌های اعتباری زرین با اعتبار ۳ ماهه در اختیارتان قرار می‌گیرد. این اعتبارها پس از فعال‌ کردن سیم‌کارت به صورت خودکار به حساب ایرانسلی شما اضافه می‌شود.

برای فعال کردن سیم‌کارت‌های جدید اعتباری با اولین تماس و شماره‌گیری کد #۲*۱*۵۵۵* اقدام کنید. اگر به مشکلی برخوردید هم می‌توانید با شماره ۷۰۰ تماس بگیرید و هم در وب‌سایت از طریق پشتیبانی آنلاین مشکل خود را مطرح کنید.

خرید سیم‌کارت دائمی ایرانسل و یا تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی هم ۲۰ گیگابایت اینترنت با اعتبار ۶ ماهه را برایتان به همراه دارد.

سیم‌کارت‌های ایرانسل را می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل، سوپراپلیکیشن ایرانسل من، مراجعه به نمایندگی‌های ایرانسل و تماس با ۶۰۰ از خطوط ایرانسل و ۹۳۶۶۰۰۰۰۰۰ از خط‌های دیگر تهیه کنید.

یک راه جالب دیگر برای دریافت اینترنت رایگان ایرانسل، ویرایش اطلاعات است. اگر شما مشترک نسل ۴ اینترنت ثابت ایرانسل هستید، کافی است وارد این صفحه شوید و اطلاعات کاربری خود مثل پست الکترونیک و شماره تلفن همراه را به‌روزرسانی کنید و یک بسته‌ی اینترنت ۵ گیگابایتی برای مدت ۷ روز هدیه بگیرید. این بسته بعد از تأیید نشانی پست الکترونیک و شماره تلفن همراه از طریق رمز یکبار مصرف پیامک شده به شما فعال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید