روش‌های استفاده از هوش مصنوعی ChatGPT برای بهبود معاملات رمزارزها | بهمن 1401

روش‌های استفاده از هوش مصنوعی ChatGPT برای بهبود معاملات رمزارزها | بهمن 1401

بازار کریپتو همواره در حال تغییر و تحول است. هر‌روز شاهد پیشرفت‌ها و راه‌اندازی پروژه‌های جدید یا شکست برخی از پروژه‌های قدیمی هستیم. معامله‌گران به‌دلیل استفاده از خدمات مختلف مثل صرافی‌های متمرکز یا صرافی‌های غیرمتمرکز (DeX) یا پتلفرم‌های دیفای باید همیشه از جدیدترین خبرهای مرتبط با این سرویس‌ها مطلع باشند.

ناگفته نماند که امروزه، رسانه‌های بسیار زیادی در حوزه‌ی رمزارزها فعالیت می‌کنند؛ اما بررسی روزانه‌ی همه‌ی این منابع کاری طاقت‌فرسا و البته دشوار است. بدین‌ترتیب، از ChatGPT برای دریافت خلاصه‌ای از خبرهای مهم روز دنیای کریپتو می‌توان استفاده کرد. در این شرایط، شما در وقت و انرژی خود بسیار صرفه‌جویی خواهید کرد و مهم‌تر از آن زودتر از سایرین به جدیدترین خبرها دسترسی خواهید داشت.

نکته‌ی مهم درباره‌ی دقت پاسخ‌گویی ChatGPT

ChatGPT به حجم وسیعی از داده‌ها دستریس دارد و اطلاعات بسیار زیادی در حوزه‌ی رمزارزها می‌تواند به شما ارائه دهد؛ اما باید توجه کنید بسیاری از وب‌سایت‌هایی که این هوش مصنوعی از داده‌های آن‌ها استفاده می‌کند، خبرهای نامطمئن و غیرموثق یا حتی کاملاً اشتباه منتشر می‌کنند.

خبرهای جعلی و اطلاعات نادرست یکی از مشکلات بزرگ سرتاسر اینترنت است و این موضوع درباره‌ی چت‌بات‌های هوش مصنوعی مثل ChatGPT نیز صدق می‌کند؛ زیرا این ابزارها بسیار از داده‌های خود را از فضای وب گردآوری می‌کنند.

درپایان، توصیه می‌کنیم که پس‌ از دریافت اطلاعات مدنظرتان در حوزه‌ی رمزارزها ازطریق ChatGPT، واقعی‌بودن آن‌ها را بررسی کنید؛ زیرا احتمال دارد چت‌بات مذکور داده‌هایی ارائه دهد که از منابع نامطمئن به‌دست آمده‌اند.

منبع: MakeUseOf

دیدگاهتان را بنویسید