رشد سه‌رقمی فروش وان‌پلاس و برنامه‌های این شرکت برای آینده | بهمن 1401

رشد سه‌رقمی فروش وان‌پلاس و برنامه‌های این شرکت برای آینده | بهمن 1401

ازنظر وان‌پلاس، عملکرد و قیمت محصول نقطه‌ی مقابل یکدیگر نیستند و می‌توان هر دو را در قالب محصولی شایسته ارا‌ئه داد. این دیدگاه در موفقیت جدیدترین گوشی‌‌های وان‌ پلاس، یعنی Ace 2 و وان‌پلاس ۱۱ و وان‌پلاس Ace 2V، کاملاً مشهود است؛ زیرا این محصولات همگی با استقبال بسیار زیاد خریداران مواجه شدند.

درواقع، حجم فروش وان‌پلاس از ژانویه‌ تا ژوئن ۲۰۲۳ درمقایسه‌با مدت مشابه سال گذشته حدود ۳۳۵ درصد افزایش یافته است که باعث می‌شود از‌نظر سرعت رشد در صنعت گوشی‌های هوشمند، جایگاه نخست را ازآنِ خود کند و به‌تنها برندی تبدیل شود که رشد سه‌رقمی تجربه کرده است.

وان‌پلاس Ace 2 به موفقیت‌های بزرگی رسیده و ازنظر فروش آنلاین گوشی‌های گران‌تر از ۳۵۰ دلار، رتبه‌ی اول را بازار اندروید را کسب کرده است. درواقع، میزان فروش سری وان‌پلاس Ace از ژانویه تا ژو‌ئن درمقایسه‌با بازه‌ی زمانی مشابه سال گذشته رشد چشمگیر ۱,۵۳۷ درصدی را تجربه کرده است.

لی جی به Ace 2 Pro نیز اشاره کرد که از تراشه‌ی Snapdragon 8 Gen 2 بهره می‌برد و انتخاب این پردازنده هزینه‌ای حدود ۲۷٫۴ میلیون‌ دلاری برای این شرکت به‌دنبال داشته است. غول فناوری چینی با SK Hynix نیز برای تولید انبوه رم ۲۴ گیگابایتی همکاری کرد که وقتی با فناوری اختصاصی Memory Gene Recombination ترکیب شود، درمقایسه‌با نسل قبل پیشرفت درخورتوجهی را ازنظر سرعت اجرای برنامه‌ها، بازی‌ها و نگه‌داری برنامه‌ها در پس‌زمینه و روان‌بودن کلی رابط‌ کاربری به‌ارمغان می‌آورد.

افزون‌براین، رئیس وان‌پلاس مثالی در دنیای واقعی ارائه داد و گفت اگر صبح مقاله‌ای را در مرورگر بخوانید و قبل‌ از تمام‌شدن آن به کار دیگری مشغول شوید، مرورگر همچنان باز و فعال خواهد ماند تا اگر عصر همان روز بتوانید از همان‌جایی که خواندن را متوقف کرده‌اید، به مطالعه ادامه دهید.

این موضوع اهمیت فعال نگه‌داشتن برنامه‌ها را در پس‌زمینه‌ی گوشی وان‌ پلاس نشان می‌دهد. همچنین، وان‌پلاس با نگه‌داشتن بازی‌ها در پس‌زمینه‌ی Ace 2 Pro نشان داد چگونه از رم ۲۴ گیگابایتی آن استفاده می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید