بهترین افزونه‌های ChatGPT برای بهبود کارایی مرورگرهای وب | بهمن 1401

بهترین افزونه‌های ChatGPT برای بهبود کارایی مرورگرهای وب | بهمن 1401

ChatGPT for Search Engines یکی از بهترین برنامه‌های جستجوی وب جدید است که پاسخ‌های ChatGPT را درکنار نتایج جست‌وجوی معمولی گوگل یا DuckDuckGo ارائه می‌دهد. این افزونه با موتور جست‌وجوی بینگ نیز سازگار است؛ اما با‌توجه‌به اینکه غول فناوری اهل ردموند قبلاً بینگ جدید را با چت‌بات OpenAI ادغام کرده است نیازی به آن پیدا نخواهید کرد.

با نصب ChatGPT for Search Engines، پاسخ‌های هوش مصنوعی در نوار کناری سمت‌ راست مرورگر شما نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید از این ابزار برای جست‌وجوی کلمات کلیدی یا پرسش‌های ختم‌شده به علامت سؤال استفاده کنید. با کلیک روی نماد برنامه، میان‌بری برای اجرای مستقیم پرس‌وجو در ChatGPT ازطریق پنل کشویی دردسترس شما خواهد بود.

ChatGPT عالی است؛ اما بیایید واقع‌بین باشیم

با افزونه‌های معرفی‌شده در این مقاله می‌توانید از ChatGPT با روشی بهینه‌تر بهره ببرید. شاید در نگاه اول تصور کنید روش کارکرد شما با ابزارهایی مثل جیمیل یا یوتیوب برای همیشه تغییر کرده است؛ اما واقعیت با تصورات ما کمی تفاوت دارد.

درست است که هوش مصنوعی امروزی درمقایسه‌با آنچه تا همین چند سال اخیر مشاهده کرده بودیم، پیشرفت‌های چشمگیری کرده است، هنوز برای استفاده‌ی عمومی آماده نیست. این فناوری همچنان راهی طولانی در پیش دارد و ارائه‌ی پاسخ‌های کاملاً صحیح ازطرف چت‌بات‌ها تا حدود زیادی به ارائه‌ی صحیح دستورهای کاربران بستگی دارد.

همان‌طورکه سازندگان هوش مصنوعی‌های امروزی توصیه کرده‌اند، نباید به‌طور‌کامل به پاسخ‌های این چت‌بات‌ها اعتماد کنید و خودتان هم باید نتایج به‌دست‌آمده را یک‌ بار بررسی کنید و از واقعی‌بودن آن‌ها مطمئن شوید.

منبع: MakeUseOf

دیدگاهتان را بنویسید