بررسی گلکسی A34 سامسونگ؛ گوشی اقتصادی لاکچری! | بهمن 1401

بررسی گلکسی A34 سامسونگ؛ گوشی اقتصادی لاکچری! | بهمن 1401

سامسونگ در سال ۲۰۱۹ با عرضه‌ی ۹ مدل از نسخه‌های استاندارد سری A از A10 تا A90 با هدف تسخیر بازار پرتقاضا و تشنه‌ی گوشی‌های میان‌رده و جلب‌نظر سلایق مختلف، حرکتی طوفانی را آغاز کرد. از آن زمان تاکنون اعضای مختلف سری A برای بقا در بازار بی‌رحم گوشی‌های هوشمند جنگیدند و تاکنون تنها حیات چهار عضو این خانواده تداوم یافته است. امسال، گلکسی A34 پس‌از گلکسی A54 نقش دومین بازیگر مهم Galaxy A را ایفا می‌کند.

گوشی‌های A5x و A3x از همان سال‌های ابتدایی رونمایی‌شان وجوه مشترک زیادی باهم داشتند و سال گذشته نیز با تجهیزشدن A33 به لرزشگیر اپتیکال دوربین اصلی و دریافت گواهی IP67، تفاوت دو مدل را به‌حدی کمرنگ کرد که از نظر قیمتی خرید A33 منطقی‌تر به‌نظر می‌رسید. امسال دو کهکشانی جدید سامسونگ با ظاهری نونوار و شبیه به گلکسی S23 بار دیگر در کانون توجه قرار گرفته‌ و با برچسب قیمتی بالاتر راهی بازار شده‌اند.

آیا در مورد میان‌رده‌های امسال سامسونگ نیز شاهد تکرار سناریوی سال قبل هستیم و آیا طراحی جدید و بهبودهای جزئی می‌تواند دلیل محکمی برای توجیه قیمت بالای گلکسی A34 باشد؟ این‌ها سوالاتی هستند که در طول بررسی گلکسی A34 به پاسخ آن‌ها خواهیم رسید پس تا انتهای مقاله مارا همراهی کنید.

بررسی ویدیویی گلکسی A34

طراحی و کیفیت ساخت گلکسی A34

اولین چیزی که در مواجهه با گلکسی A34 جلب توجه می‌کند،‌ طراحی پرچمدارگونه‌ی آن است. این گوشی بازطراحی کامل بدنه به سبک گلکسی S23 را تجربه می‌کند، به‌نحوی که در برخورد اول و به ویژه از فاصله‌ی دور، شاید هرکسی آن‌را با گلکسی S23 معمولی یا پلاس اشتباه بگیرد.

تغییرات ظاهری گلکسی A34 شامل گردترشدن گوشه‌ها، حذف‌شدن برآمدگی جزیره‌ای دوربین و مسطح‌شدن پنل پشتی و جلویی گوشی (حذف‌شدن انحنای 2.5D) می‌شود که درنهایت ظاهر مدرن‌تری به دستگاه بخشیده است.

دیدگاهتان را بنویسید