آموزش کامل حذف تبلیغات در گوشی‌های شیائومی | بهمن 1401

آموزش کامل حذف تبلیغات در گوشی‌های شیائومی | بهمن 1401

اکنون شیائومی برندی است که کمتر کسی نام آن را نشنیده و گوشی‌ هوشمند ساخته شده توسط آن را ندیده باشد. زمانی که ابتدا محصولات این برند وارد بازار شدند، با توجه به امکاناتی که ارائه می‌کردند، قیمت مناسبی داشتند. به همین دلیل به سرعت معروف شدند.

رفته رفته گوشی‌های شیائومی موفق شدند جای خود را در بازار باز کرده و افراد زیادی را به سمت خود جلب کنند. حالا نیز در بسیاری از فروشگاه‌ها محصولات شرکت مذکور مشاهده می‌شود. اما مسئله‌ای در تلفن‌های آن وجود دارد که برای صاحبان آن‌ها خوشایند نیست.

شیائومی در رابط MIUI گوشی‌های هوشمند خود تبلیغ نشان می‌دهد و این مسئله اصلا جالب نیست. فرقی نمی‌کند صاحب پرچم‌داری مانند شیائومی ۱۳ پرو یا میان‌رده‌ای مانند ردمی نوت ۱۱ باشید زیرا MIUI 12 و نسل‌های بعدی آن دارای تبلیغات هستند. با این حال، می‌توان با چند ترفند نسبتا ساده تبلیغات گوشی‌های هوشمند شیائومی را حذف کرد.

برای اینکه بتوانید تبلیغات مزاحم گوشی‌های شیائومی را حذف کنید، تا انتهای این مقاله همراه یوبی راکباشید.

نحوه حذف تبلیغات با غیرفعال کردن MSA

این روش را به عنوان گزینه‌‌ی اول آموزش می‌دهیم زیرا توانایی دارد بسیاری از مشکلات تبلیغاتی مزاحم MIUI را رفع کند. از آن‌جایی که غول چینی دوست ندارد شما آن را غیرفعال کنید، سعی کرده کمی روند آن را خسته‌کننده کند، اما با صبر و حوصله می‌توانید MSA (MIUI System Ads) را خاموش کنید.

قبل از انجام این کار، باید مطمئن شوید که گوشی هوشمند شما دارای MIUI بوده و به شبکه Wi-Fi یا اینترنت همراه متصل است. متأسفانه، نمی‌توانید این کار را به صورت آفلاین انجام دهید.

برای حذف تبلیغات از طریق غیرفعال کردن MSA مراحلی که در ادامه گفته می‌شود را مرحله به مرحله انجام دهید.

  • ابتدا به تنظیمات بروید.
  • Passwords & Security را انتخاب کنید.
  • وارد Authorization & Revocation شوید.
  • در زیر Authorization & Revocation، می‌توانید به دنبال MSA گشته آن را غیرفعال کنید.
  • حالا ۱۰ ثانیه صبر کنید، سپس Revoke را انتخاب کنید.