آموزش تولید عکس با هوش مصنوعی بینگ جدید | بهمن 1401

آموزش تولید عکس با هوش مصنوعی بینگ جدید | بهمن 1401

به‌طور خلاصه مایکروسافت با بهره‌مندی از مولد تصویر شرکت OpenAI، هوش مصنوعی DALL-E 2 بخش Bing Image Creator را ایجاد کرده است. بدین ترتیب، به‌جای اینکه مستقیماً دستورات را برای DALL-E 2 در وب‌سایت رسمی آن ارسال کنید تا تصویر تولید شود، می‌توان با ارسال پیام متنی در موتور جستجوی بینگ، تصاویر تولیدشده توسط هوش مصنوعی را دریافت کنید.

قبلاً تعدادی از بهترین سرویس‌های رایگان و پولی هوش مصنوعی برای خلق اثر هنری را معرفی کرده‌ایم؛ اما چگونه می‌توان با بینگ جدید تصویر ساخت؟ درادامه روش استفاده از قابلیت Bing Image Creator را آموزش خواهیم داد.

تولید تصویر با بینگ Image Creator

در حال حاضر دو روش برای استفاده از Bing Image Creator وجود دارد. مایکروسافت پیش‌تر ابزار تولید عکس را در بخش چت بینگ استاندارد برای افرادی که به پیش‌نمایش بینگ دسترسی دارند، قرار داده است. بنابراین، یکی از روش‌هایی که در ادامه آموزش می‌دهیم همان است.

همچنین اگر به نسخه‌ی پیش‌نمایش بینگ دسترسی ندارید، روش دیگر را بررسی می‌کنیم که بتوانید با کمک بینگ جدید تصاویر مدنظر خود را تولید کنید.

آموزش استفاده از Bing Image Creator در پیش‌نمایش بینگ

اگر به نسخه پیش‌نمایش بینگ دسترسی دارید می‌توانید با استفاده از قسمت Chat در بینگ جدید تصاویر دلخواه را با ارسال دستور متنی دقیقاً شبیه به چت در حالت متنی، تولید کنید.

مرحله اول: ابتدا مرورگر مایکروسافت اج را اجرا کنید و در صفحه اصلی روی گزینه Chat کلیک کنید.